Askevold, Anders(1834-1900)
Fire kyr i landskap 1885
Olje på lerret
36x50
Signert og datert nede t.h.: A. Askevold Ddf. 1885.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 35 000
Olje på lerret
36x50
Vurdering