Müller, Morten(1828-1911)
Fra Holmestrand
Olje på lerret
43x70
Signert nede t.v.: Morten Müller
Påtegnet med tittel og signert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 20 000
Olje på lerret
43x70
Vurdering
NOK 25 000–30 000