Tidemand, Adolph(1814-1876)
Mannsportrett
Olje på lerret
36,5x30
Usignert
Påtegnet på baksiden av lerretet: Malet af A. Tideman.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 000
Olje på lerret
36,5x30
Usignert
Vurdering