Wentzel, Gustav(1859-1927)
Sittende mann i bondeinteriør
Olje på lerret
80x100
Signert nede t.v.: Gustav Wentzel
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 8 500
Olje på lerret
80x100
Vurdering