Werenskiold, Erik(1855-1938)
Fire pratende jenter 1909
Radering, lysmål
28x37
Signert og datert i platen nede t.v.: EW 1909
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 500
Radering, lysmål
28x37
Vurdering