Eikaas, Ludvig(1920-2010)
Mannsfigur
Litografi
Lysmål: 83x62
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 3/100
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 000
Litografi
Lysmål: 83x62
Signert nede t.h.: Eikaas
Nummerert nede t.v.: 3/100
Vurdering