Kittelsen, Theodor(1857-1914)
Et mannsansikt og et uhyre
Blyant på papir, montert på papirark
7,5x6,5 og 7,5x6,5
Usignert
To skisser.
Proveniens:
Kunstnerens familie.
Vurdering
NOK 1 000–1 500
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 600