Bennetter, Johan Jacob(1822-1904)
Vi ror i land 1887
Olje på lerret
42x53
Signert og datert nede t.h.: J Bennetter. 1887.
Påtegnet med tittel på baksiden.
Kulturuken i Sola 1982. kat.nr.21.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000