Normann, Adelsteen(1848-1918)
Fra Bodø havn syd
Olje på lerret
76x95
Signert nede t.h.: A Normann
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Abend Nörtlicht Norwegen.
Galleri Saltstraumen 1981
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000