Beaudin, André Gustave(1895-1980)
La danse 1933
Olje på lerret
65x81
Signert og datert nede t. v.: A. Beaudin 1933
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 15 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000
Olje på lerret
65x81
Vurdering
NOK 15 000