Gundersen, Gunnar S.(1921-1983)
Pelikan 1969
Serigrafi
Lysmål: 56x40,5
Signert og datert nede t.h.: Gunnar S. -69.
Nummerert nede t.v.: 68/250.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 200
Serigrafi
Lysmål: 56x40,5
Nummerert nede t.v.: 68/250.
Vurdering