Kleiva, Per(1933-2017)
Helsing til Ho Chi Minh 1969
Serigrafi
Arket: 45x67, Motivet: 36x50
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -69
Nummerert nede t.v.: 156/250
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 22 500