Sitter, Inger(1929-2015)
Sort og rød komposisjon 1969
Fargelitografi
Arket: 67,5x55, Motivet: 50x50
Signert og datert nede t.h.: Inger Sitter 69
Nummerert nede t.v.: 65/250
Oeuvrekat.nr. 56
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 100