Tveter, Kåre(1922-2012)
Morgentåke
Akvarell på papir, lysmål
18x27
Signert nede t.h.: Kåre Tveter
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen.
Vurdering
NOK 3 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 3 400
Akvarell på papir, lysmål
18x27
Vurdering
NOK 3 000