Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Litografi, lysmål
46,5x60,5 Motivet: 44x58
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 164/200
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 77. Uten datering. (slutten av 1970-årene).
Vurdering
NOK 5 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 6 500