Widerberg, Frans(1934-2017)
Vellyst, hva er det du vil ha av oss 1988
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert t.v. midt på: Frans W
Nummerert t.v.: midt på: 91/100
Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 498.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 4 700