Widerberg, Frans(1934-2017)
Du fanger ikke et dyrs blikk
Fargelitografi
Lysmål: 39x58
Signert t.h. midt på: Frans W
Nummerert t.v. midt på: 91/100
Pedersen, Frans Widebergs grafikk nr. 509.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 5 200