Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Bolle
Glass
H: 9 cm Diam: 24 cm
Signert og datert: BM 80
Rosa og blått glass med metalltråder.
Vurdering
NOK 1 500–2 000
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 1 200
Glass
H: 9 cm Diam: 24 cm
Signert og datert: BM 80
Vurdering
NOK 1 500–2 000