Motzfeldt, Benny(1909-1995)
Gartnerens barn 1990
Blandingsteknikk og collage på papir
Lysmål: 27,5x26
Signert og datert nede t.h.: BM 90
Påtegnet med tittel på baksiden av innrammingen: "Gartnerens barn".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 1. juni 2021 kl 10:00
Tilslag NOK 2 000