Ekeland, Arne(1908-1994)
Kvinne i landskap
Olje på lerret
89x75
Signert nede t.v.: A. E.
Antagelig malt i 1940-årene.
Vurdering
NOK 175 000–200 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 150 000
Olje på lerret
89x75
Signert nede t.v.: A. E.
Antagelig malt i 1940-årene.
Vurdering
NOK 175 000–200 000