Heiberg, Jean(1884-1976)
Pike ved havebord 1945
Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.h.: J Heiberg 1945
Antagelig kunstnerens datter Liv.
Vurdering
NOK 40 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på plate
65x81
Vurdering
NOK 40 000