Rian, Johs.(1891-1981)
Blå akt, studie 1972
Olje på plate
40,5x33
Dobbeltsignert nede t.h. og t.v.: J Rian
Datert (oppfrisket?) nede t.v.: 1972
Vurdering
NOK 150 000–200 000
Auksjonert onsdag 24. november 2021 kl 18:00
Tilslag NOK 120 000
Olje på plate
40,5x33
Vurdering
NOK 150 000–200 000