Rian, Johs.(1891-1981)
Komposisjon 1969
Olje på lerret
100x85
Signert og datert nede t.v.: J Rian 69
Har antagelig tilhørt Rians hustru: Veslemøy. Påtegnet på baksiden, på blindrammen: Tilhører Veslemøy.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 90 000