Ekeland, Arne(1908-1994)
Oljetoget går forbi
Olje på lerret
100x113
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet. Påtegnet på blindrammen: Norvegia Arne Ekeland: Passa il treno del petrolio.
Biennalen i Venezia 1972, kat.nr. 225.
Vurdering
NOK 150 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000