Ekeland, Arne(1908-1994)
Familie
Olje på lerret
55x62
Signert nede t.v.: Arne Ekeland
Påtegnet på baksiden av lerretet: Til Kjell hilsen Arne.
Vurdering
NOK 50 000–60 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000
Olje på lerret
55x62
Vurdering
NOK 50 000–60 000