Løvberg, Alf(1899-1986)
To kvinner i landsby
Olje på lerret
70x95
Signert nede t.v.: Alf Løvberg
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
70x95
Vurdering