Sparre, Victor(1919-2008)
Oslofjorden 1989
Olje på lerret
73x92
Signert og datert nede t.h.: Victor Sparre -89
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
NOK 25 000–30 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 42 000