Grande, Severin(1869-1934)
Oppstilling med blomster i krukke og epler 1918
Olje på lerret, oppklebet på plate
40x39
Signert og datert nede t.h.: S Grande -18
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 10 000
40x39
Vurdering