Warsinski, Richard(1937-1996)
Medusa V
Olje på lerret
65x57
Signert nede t.h.: R W
Påtegnet med tittel og signert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
65x57
Signert nede t.h.: R W
Vurdering
NOK 10 000