Vemren, Hilde(1953-)
Tivolidukke med hoff
Olje på lerret
130x98
Signert nede t.v.: H. Vemren
Påtegnet med tittel og signert, på baksiden av blindrammen. Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 12 000