Silseth, Eli(1927-1991)
Figurer på strand
Olje på lerret
114x146
Signert nede t.v.: Eli Silseth
Proveniens: Kreditkassens kunstsamling.
Kunstnerforbundet, Oslo 1985 kat.nr. 19. Kunstnerforbundet, Oslo 1987 kat.nr. 16
Vurdering
NOK 10 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 16 000