Juvet, Morten(1953-)
Deja vu 1987
Olje på lerret
76x58
Signert og datert nede t.h.: M. Juvet 87
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Olje på lerret
76x58
Vurdering