Tobiasse, Théo(1927-2012)
Innbildningen av en stille sang
Litografi
Lysmål: 72x54, Motivet: 70x51
Signert nede t.h.: Th Tobiasse
Nummerert nede t.v.: 61/150
Påtegnet med tittel på fransk i trykket: Le chant du silence devant l'imaginaire
Vurdering
NOK 3 000–4 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000