Heramb, Thore(1916-2014)
Komposisjon i gult 1966-68
Olje på lerret
73x92
Signert og datert oppe t.h.: Th. Heramb 66-68
Vurdering
NOK 25 000–35 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 34 000
Olje på lerret
73x92
Vurdering
NOK 25 000–35 000