Elevarbeid Krohg, Christian (1852-1925)
Fra fiskerbryggen
Olje på lerret
55x80
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Olje på lerret
55x80
Signert nede t.h.: C. Krohg
Vurdering