Widerberg, Frans(1934-2017)
Fugl
Litografi
Lysmål: 62x82, Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 18/50
Pedersen 336.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 000
Litografi
Lysmål: 62x82, Motivet: 60x80
Signert nede t.v.: Frans W
Nummerert nede t.h.: 18/50
Pedersen 336.
Vurdering