Auksjon onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Nesjar, Carl(1920-2015)
Vårlig kyst 1987

Litografi
Lysmål: 41x58, Motivet: 36x53
Signert og datert nede t.h.: Nesjar. Paris '87

Nummerert nede t.v.: 130/150
Påtegnet med tittel nede t.v.

Vurdering

Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00

Tilslag NOK 3 000