Jørgensen, Knut(1937-1991)
Par 1978
Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 25x15
Signert og datert nede t.h.: Knut Jørgensen 1978
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 2 200
Blandingsteknikk på papir
Lysmål: 25x15
Vurdering