Bergman, Anna-Eva(1909-1987)
L13-1971 Tung planet
Litografi
Arket: 65x51, Motivet: 64x49,5
Signert nede t.h.: AE Bergman
Nummerert nede t.v.: 9/50
Anna-Eva Bergman oeuvrekatalog Grafikk Kat. 247.
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 11 000