Sitter, Inger(1929-2015)
Parafrase over Trondheimsrosen 1990
Fargelitografi
Arket: 75,5x53,5, Motivet: 67,5x50
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Påtegnet med dedikasjon og datert nede t.v.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 129
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 5 500