Kleiva, Per(1933-2017)
Flo og fjære 1987
Serigrafi
Lysmål: 45x53, Motivet: 43x52
Signert og datert nede t.h.: Per Kleiva -87
Påtegnet nede t.v.: serigrafi p.t.
Påtegnet med tittel nede på midten
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 8 500