Komposisjon 1986
Olje på papir
38x47
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 31 000
Olje på papir
38x47
Vurdering