Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Småbåthavn 1924
Olje på plate
48x68
Signert og datert nede t.v.: Th Holmboe 1924.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 10 000
Olje på plate
48x68
Vurdering