Sohlberg, Harald(1869-1935)
Fra Akershusvollen, aften
Radering
Lysmål: 37,5x45, Motivet: 20,5x29,5
Signert i platen nede t.h.: Sohlberg.
Stemplet i platen nede t.v.: NFFGK
Utgitt av NFFGK, årsmappen 1926.
ØSB 11.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 18 000