Riis, Bendik(1911-1988)
Pige med Roser 1952
Akvarell og olje på papir
Arket: 21x15
Signert nede på midten: Bendik Riis
Datert med to datoer nede t.h.: 9-9-1952 12-9-1952
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 18 500