Sitter, Inger(1929-2015)
Uten tittel
Litografi
Arket: 59,5x45 Motivet: 47,5x40,5
Signert nede t.h.: Inger Sitter
Nummerert nede t.v.: 97/100
Fra mappe for Norges Skiforbunds landslotteri 1981.
Inger Sitter, Grafikk - Oeuvrekatalog nr. 85.
Uinnrammet.
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 5 000