Impression de la nature 1986
Olje på lerret
160x180
Signert og datert nede t.h.: Weidemann 86
Påtegnet med tittel, signert og datert på baksiden av lerretet.
Vurdering
NOK 180 000–200 000
Auksjonert torsdag 7. juni 2001 kl 18:00
Tilslag NOK 170 000