Chagall, Marc(1887-1985)
Uten tittel
Litografi
Lysmål: 41x31 Motivet: 36x26,5
Signert nede t.h.: Marc Chagall
Nummerert nede t.v.: 19/50
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 10 000
Litografi
Nummerert nede t.v.: 19/50
Vurdering