Nielsen, John David(1938-)
Figur i interiør 1991
Pastell på papir
Lysmål: 100x73
Signert og datert midt på t.h.: J D Nielsen 91
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 7 500
Pastell på papir
Lysmål: 100x73
Vurdering