Hagen, Else(1914-2010)
Pike
Litografi
Lysmål: 43,5x31,5 Motivet: 40x30
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v. 63/100
Vurdering
Auksjonert onsdag 1. juni 2022 kl 10:00
Tilslag NOK 1 000
Litografi
Signert nede t.h.: Else Hagen
Nummerert nede t.v. 63/100
Vurdering